Hiszem, hogy minden utazás új ajtókat nyit meg a világ és önmagunk megismeréséhez. Feladatomnak tekintem, hogy zarándoktársaink számára ezek az ajtók mindig könnyen nyithatóak legyenek.
"Maximálisan feltöltöttem testileg-lelkileg. Nagyon jó közösség volt, igazi zarándokok. Még ki kell emeljem Sziklai Dávid atyát, csodálatos keresztúton vettünk részt. "