Adventvárás - zarándoklata Máriacellbe 2025.
"Megnyugvást, problémák és bajok letételét, adventre hangolódást, minőségi idő töltést a családommal."
Szentévi zarándoklat Rómába és a Vatikánba
"Köszönöm az életre szóló élményt, aminek részese lehettem. Szívből kívánom, hogy még nagyon sokan részesei legyenek ennek az élmények."
Zarándoklat olasz szentek nyomában - 2026
"Példamutatást az erős hitre és Istenben való bizalomra."
Zarándoklat olasz szentek nyomában - 2025
"Lelki feltöltődést, az élet igazi célját megtapasztaltam. Szentek életéhez, Istenhez közelséget éreztem."
Zarándoklat Lourdesba, „a csodák és zarándokok városába”
"Lelki feltöltődést köszönhetően a lelkivezetőnek, Juhos Ferenc atyának és az idegenvezetőnek, Katikának."
Szentévi papi, szerzetesi zarándokút Törökországba „Niceai hitvallás”
"Egy nagy tapasztalatot, hogy láthattam ezeket a szép helyeket és lelkileg gazdagabb lettem."
Isonzó-völgye és Doberdó emlékhelyei - 2024
„Nagyobb tudást, ismeretet kaptam az I. világháborúról. Megható és lélekemelő volt. A zarándoklat szellemisége, a főhajtás a hősök előtt mindig ünnepélyes volt. Nagyon tetszett.”
Szentévi zarándoklat Rómába és a Vatikánba
2025 május 13-17 között történt a repülős utazásunk Szentirmay Piroska Margit idegenvezetővel, Papp László és Bökő Péter atyákkal.
Szeretnék visszajelezni, hogy a zarándokúton nagyon jól éreztük magunkat. A szállás és ellátás magas színvonalú volt a Szent István házban.
Különösen örültünk a kísérőként kapott 3 fő profizmusának. Mindhárman kedvesen, segítőkészen kezeltek minket, öröm volt velük tölteni ezt a pár napot.
Piroska messzemenően tapasztalt idegenvezető energikusan vezényelte le a tervezett programokat és tartotta össze a 40 fős csapatot, ami nem volt egyszerű a római tömegközlekedésben. Lenyűgözött minket, mennyire ismeri a várost és a nevezetességeket. Gyors kérdezősködés után a helyiektől rugalmasan ujratervezett, amikor valami nem várt dolog közbejött pl. nem jött a busz. A városnézés során a guide készüléken keresztül nem csak a történelmi tudnivalókat adta át, hanem hasznos tanácsokat adott nekünk a közlekedésre, vásárlásra…stb. vonatkozólag. Rendszeresen megszámoltuk magunkat, így nem veszett el senki.
Az atyák lelki vezetése is kiemelendő. Mindennap tartottak misét és a nap 24 órájában a rendelkezésünkre álltak, ha valakinek kérdése volt vagy gyónni akart. Én konkrétan majdnem elsírtam magam az első misén, annyira meghatott. Kifejezetten jó érzés volt, hogy jöttek velünk, így mindenütt biztonságban éreztük magunkat. És emellett közvetlen stílusuk időnként megnevettetett minket. Ők zárták a sort sokszor segítve egy fiatal házaspárt aki kisgyerekkel volt vagy idősebb testvéreinket. A bazilikák szent kapuinál egy gyors áhitatot követően énekelve vonult be a csapat a templomba.
Köszönjük ezt a szép utat!
További véleméynek úticélok szerint
Ausztria (27),
Bosznia-Hercegovina (31),
Csehország (11),
Erdély (61),
Felvidék (2),
Franciaország (24),
Lengyelország (22),
Magyarország (3),
Olaszország (80),
Portugália (37),
Szentföld (6),
Törökország (4)