FőoldalUtazásokGalériaRólunkElérhetőségek +36 20 565 3258 Kövessen minket a Facebook-on!
KERESÉS
Rólunk
Mit kapott ettől az úttól?
Szentévi zarándoklat Rómába és a Vatikánba 2025.
"Csodás volt bejárni a sok gyönyörű templomot, kegyelmet kapni és ereklyét megnézni. Lelki elmélyülés, Isten ezen keresztül is megérintett. János atya prédikációi nagyon szépek voltak. Csodás volt látni a pápt (mégha messziről is), valamint Róma nevezetességeit. Jó volt a közös tömegközlekedés is, Piroska is nagyon profin végezte a dolgát. A csapatunk is nagyon jó volt, nem volt semmi gond."
Zarándoklat olasz szentek nyomában - 2025
"Teljes kikapcsolódást, megerősítést hitemben mindenképpen papi hozzájárulással Burbela Gergely atyától."
Zarándoklat Fatimába - 2024
„Még a reggeli meglepetés mise is felemelő volt. Isten fizesse az atyának!”
Czestochowa – Wadowice – Krakkó zarándoklat
„Burbela Gergely atya által mély lelkivezetést: imákat, tanításokat, szentmiséket. Kedves keresztény híveket. Az idegenvezető, Aranka által a magyar-lengyel szoros történelmi kapcsolatáról tanítást.”
Boldogasszony Zarándokvonat
„Béke és jóság.” Ez a jelmondat teljesen aktuális ezekben az időkben és nagy szükség van rá. Ezen a zarándokúton ez a 2 szó jelen volt végig. Hatalmas lelki erőt kaptam ezzel a zarándokúttal az elkövetkezendő időkre és főleg a nehéz napokra. Hiszen újra megtapasztalhattam, hogy Isten mindig jelen van mindenhol és segít a bajban. Ahogy énekeltük is: „Van egy jó hely, oda megyek.” Véleményem szerint, ha a Misszió Tours-al utazunk, akkor csak jó helyre mehetünk, mivel ilyen profi szervezés és programok vannak. Köszönet minden szervezőnek és segítőnek. 5. alkalommal sem csalódtam bennük!
Zarándoklat olasz szentek nyomában - 2025
"Azt nem lehet szavakba önteni."
Medjugorje – Szarajevó – Mostar
"Régi vágyam volt eljutni ide. Nagyon hálás vagyok a szervezésért, a vendéglátásért, Piroska talpraesettségéért, szeretetteli vezetéséért. Fontos, hogy zarándoknak érezhettem magam, nem csak turistának. Lelki és fizikai feltöltődés volt számomra és mindenre volt elég idő hagyva. Jó volt a csenákoló közösség fiataljainak tanúságtételeit hallgatni, hogy mennyire nehéz a rossz útról gyógyulni, de nem lehetetlen."
Fatima, portugál körút és Santiago de Compostela - 2024
„Sok kegyelmet, kedves ismerősöket, barátokat, sok szép élményt, új (nekem) zarándokhelyek megismerését, az óceáni éghajlati növények bámulatos szépségét, különlegességét, a portugál és a spanyol nyelv helyi megtapasztalását, a helyi emberek vidámságát, kedvességet, a beérkező zarándokok érdemének el -és felismerését, a templomok, múzeumok és kirakatok hangulatát... és a közös imák, misék lélek-simogató élményt.”

További véleméynek úticélok szerint
Egyebek
  Utazási szerződés
  Utas- és stornó biztosítások
  Részletes adatvédelmi tájékoztató
  Rövidített adatvédelmi tájékoztató
  Médiapartnereink
  Hasznos linkek
  Sütés-főzés
  Humor
  Impresszum
Kövessen minket a Facebook-on!
Rólunk mondták
Fatima, portugál körút és Santiago de Compostela - 2024

„Megkaptam azt a lelki támogatást, amire vágytam, új barátokat szerezhettünk a közös imák és séták által és tényleg most úgy érzem, hogy utolér a lelkem.”

© Misszió Tours Utazási Iroda, 2015  -  zarandokvonat.hu  -