FőoldalUtazásokGalériaRólunkElérhetőségek +36 20 565 3258 Kövessen minket a Facebook-on!
KERESÉS
Rólunk
Mit kapott ettől az úttól?
Boldogasszony Zarándokvonat - 2025
"Életem első zarándoklata, melyen megtapasztalhattam Istan megdöbbentő közelségét. Ez az út és az itt megismert emberek emléke minden bizonnyal életem végéig el fog kísérni."
Boldogasszony Zarándokvonat - 2025
"Közös éneklés, imádság. A templomban és a gyalogos zarándoklaton közel éreztem magamhoz Istent."
Boldogasszony Zarándokvonat - 2025
"Engem nagyon megríkatott a Gyergyószentmiklósi fogadás a vasútállomáson. Megható és felemelő volt. A másik pedig a pénteki szentmise a Kegytemplomban, mely szintén felemelő és nagyon szép volt!"
Boldogasszony Zarándokvonat - 2025
"Nagyon nagy lelki feltöltődést adott ez a zarándokút. Úgy érzem, a Szűzanya segítséget adott nekem, hogy erős legyek."
Boldogasszony Zarándokvonat - 2025
"Megtapasztaltam a segítőkészséget és összetartozást. A Csíksomlyói Szűzanyához mindig nagyon jó eljönni!"
Magyarok zarándoklata Máriacellbe - 2024
„Nagyon szép élmény volt. Lelkileg gazdagodtam és nagyon örültem, hogy történelmi vonala is volt az útnak a lelkieken túl.”
Boldogasszony Zarándokvonat - 2025
"Az életben sok első van. Első nap az iskolában, első szerelem, első gyermek, első Csíksomlyó... hát... Nincsenek szavak. Amikor indultunk még nagyon tudtam énekelni a Himnuszokat, most visszafelé, már csak a gombócot érzem a torkomban, a könnyeimet nyelem, befelé éneklek és persze nem fázom...! "
Fekete Madonna Zarándokvonat - 2025
"Legnagyobb élményem volt, hogy miután 8. osztályosként 2013-ban voltam a Fekete Madonna Zarándokvonattal, most mint pap térhettem vissza a kegykép elé, a Fekete Madonnához."

További véleméynek úticélok szerint
Egyebek
  Utazási szerződés
  Utas- és stornó biztosítások
  Részletes adatvédelmi tájékoztató
  Rövidített adatvédelmi tájékoztató
  Médiapartnereink
  Hasznos linkek
  Sütés-főzés
  Humor
  Impresszum
Kövessen minket a Facebook-on!
Rólunk mondták
Boldogasszony Zarándokvonat - 2026

"A korábbi utakon is úgy éreztem, sok lelki ajándékot, bölcs tanácsot kaptam, de ezúttal még a legmerészebb várakozásaim is felülmúlta a most átélt élmény. Úgy a szervezők hozzáállása, segítőkészsége, mint a polgármester beszédei és a szentmisék üzenetei, olyan magas szintű, emelkedett és ajándéknak érzett gondolatokkal segítették a személyes életemet, hogy csak megköszönni tudom."

© Misszió Tours Utazási Iroda, 2015  -  zarandokvonat.hu  -