"Minden várakozásomat felül múlta, a sok ima, a gyönyörű táj, a sok figyelmesség. Jó a szervezés, kedvesek a segítők, vezetők. Lelkivezetők, atyák és püspökök meghívása nagyon kedvemre való, tiszteletre méltóak."